Члени профільної постійної комісії розглянули питання діяльності лікувальних закладів району

8 листопада відбулося засідання постійної комісії Кобеляцької районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, яке провів голова комісії Дмитро Омеляненко.

Участь у засіданні взяли голова районної ради Володимир Кішінський, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, помічник народного депутата України О.Кулініча Анатолій Шкарбан, депутати районної ради Олексій Біліченко, Володимир Сиса та Володимир Щербина, керівники лікувальних закладів району та працівники виконавчого апарату районної ради.

Спершу депутати заслухали звіт головного лікаря Кобеляцької центральної районної лікарні Володимира Казирода про фінансово-господарську діяльність за 9 місяців 2018 року. Керівник лікувального закладу зазначив, що вторинну медичну допомогу в районі надає Кобеляцька центральна районна лікарня. До її структури входять десять відділень стаціонарної допомоги та поліклінічне відділення. Завдяки підтримці депутатів районної та обласної рад відкрито паліативне відділення з наданням хоспісної допомоги на 20 ліжок, оновлено дитяче відділення у відремонтованому приміщенні, де раніше знаходилося пологове відділення, та завершується ремонт терапевтичного відділення. Велика увага приділяється оновленню медичного обладнання лікарні.

Також Володимир Казирод ознайомив присутніх із планами на наступний 2019 рік. Першочерговими завданнями є: придбання сучасного медичного обладнання для хворих на серцево-судинні захворювання, спеціалізованого медичного автомобіля та залучення молодих спеціалістів. Планується також ремонт приймального відділення лікарні.

На завершення свого виступу головний лікар Кобеляцької центральної районної лікарні подякував депутатам за підтримку медичної галузі району.

Наступним питанням, яке розглянули члени профільної постійної комісії, було продовження контракту з головним лікарем Кобеляцької центральної районної лікарні Володимиром Казиродом терміном на п’ять років. Комісія рекомендувала внести на розгляд чергової сесії районної ради питання «Про звіт головного лікаря Кобеляцької центральної районної лікарні про фінансово-господарську діяльність за 9 місяців 2018 року» та «Про продовження контракту з головним лікарем Кобеляцької центральної районної лікарні Казиродом В.О».

Вивчаючи проект Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кобеляцької районної ради Полтавської області» на 2019 – 2021 роки, члени профільної постійної комісії рекомендували зняти дане питання на доопрацювання.