Відомі результати Бюджету участі Полтавської області 2018 року

Вчора, 1 листопада, Полтавська обласна рада оприлюднила результати обласного конкурсу Бюджету участі 2018 року. Це вже вдруге Полтавська обласна рада спільно з органами місцевого самоврядування реалізують даний проект.

Всього до обласної ради подано 267 проектів, за які проекти під час онлайн- та офлайн-голосування, що тривали з 14 по 30 вересня, було віддано 375 494 голосів.

Переможцями цьогорічного Бюджету участі стали 60 проектів, які охопили 15 районів області: Гадяцький, Полтавський, Кременчуцький, Семенівський, Решетилівський, Кобеляцький, Новосанжарський, Котелевський, Глобинський, Великобагачанський, Хорольський, Оржицький, Чутівський, Шишацький та Козельщинський райони.

Від Кобеляцького району було подано вісімнадцять проектів. Тематика їх була різноманітною – від облаштування місць відпочинку, пляжів, встановлення дитячих та спортивних майданчиків, літніх сцен зон відеоспостереження та ін.

Переможцями від Кобеляцького району стали 5 проектів:

Володимира Білоуськадепутата Кобеляцької районної ради «Встановлення відеоспостереження в Комендантівському бібліотечно – музейному центрі та на вулицях села Комендантівка Кобеляцького району Полтавської області», сума якого складає 148719 грн. Від Комендантівської сільської ради був поданий та отримав перемогу ще один проект «Реалізація програми «Публічний безкоштовний Wi-Fi на службу первинної медицини Комендантівської громади, с. Комендантівка, Кобеляцький район, Полтавська область», автором якого є Лариса Собакаль. Його вартість склала 128100 грн.;

Миколи Журавля «Міжрегіональний туристичний фестиваль-ярмарок «ВСЕ БУДЕ ТУРИЗМ», с. Світлогірське, Кобеляцький район, Полтавська область», вартість якого склала 150000 грн.;

Івана Шевеля «Еколого-просвітницький туристичний маршрут ботанічним заказником «Драбинівка», с. Вишневе, Кобеляцький район, Полтавська область, вартість проекту 150000 грн.;

Вікторії Омеляненко «Облаштування прибудинкової території паліативного відділення Кобеляцької центральної районної лікарні», м. Кобеляки, Полтавська область», вартість проекту 149600 грн.

Хочеться подякувати всім причетним до участі у даному обласному проекті. У першу чергу – жителям міста Кобеляки, селища Білики, сіл Світлогірське, Комендантівка, Канави, Вільховатка, Бутенки та іншим громадам за активну участь у написанні, та, власне, самому голосуванні за подані проекти. Авторам – за те, що переймаються проблемами і намагаються їх вирішити. Та тим, хто займався інформаційною підтримкою даного конкурсу. Відрадно, що серед них чимало зусиль доклали голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, депутати районної ради Ганна Кондратьєва, Дмитро Омеляненко, Олег Решетило, Володимир Жуков та працівники виконавчого апарату районної ради.

Окремі слова вдячності хочеться сказати Наталії Пузині та Олександру Діденку, які інформували населення району по даному проекту на сторінках газети «Колос» та тижневика «Ехо».

У чому полягають перспективи реалізації Бюджету участі? А в тому, що він дозволить мешканцям територіальних громад брати участь у використанні бюджетних коштів для поліпшення життя населення. Тож не будьте байдужими, подавайте свої проекти у наступному році та голосуйте за цікаві ідеї.