Інформує прес-служба прокуратури Полтавської області

Кобеляцькою місцевою прокуратурою Полтавської області затверджено та скеровано обвинувальний акт стосовно раніше неодноразово засудженого за майнові злочини чоловіка, який ошукав літніх людей

За процесуального керівництва прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно жителя Дніпропетровської області, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 190 (заволодіння чужим майном шляхом обману вчиненого повторно) КК України.

На підставі зібраних у кримінальному провадженні доказів встановлено, що 45-річний чоловік, раніше судимий за вчинення майнових злочинів, який в червні 2018 році звільнився з місць позбавлення волі, а вже у липні поточного року приїхавши до м. Кобеляки ошукав 3 осіб серед яких двоє були особами похилого віку, а саме 1927 р.н. та 1937 р.н. Під приводом що їх діти потрапили в поліцію та лікарню, представившись працівником вказаних структур шахрайським способом заволодів грошовими коштами на загальну суму понад 43 тис. грн.

Наразі обвинувальний акт затверджено та скеровано до суду для розгляду по суті.
Обвинуваченому загрожує максимальне покарання у виді позбавлення волі на строк до трьох років.