Втрата

Голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, весь депутатський корпус з великим сумом сповіщає, що 20 жовтня 2018 року зупинилося серце учасника бойових дій, ветерана Великої Вітчизняної війни, голови Кобеляцької міської ради ветеранів, Почесного громадянина Кобеляцького району Полтавської області та міста Кобеляки Олександра Даниловича Живулька.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким та схиляємо голову перед світлою пам’яттю чудової людини!

Олександр Данилович Живулько народився 1 липня 1923 року в місті Миколаєві. Трудовий шлях розпочав в 1938 році на заводі “Океан” в рідному місті. Із травня 1943 року учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні – фронтовик, брав участь у визволенні Полтавщини від німецько-фашистських загарбників. Від закінчення війни до 1951 року проходив військову службу в Австрії. Згодом очолював Новосанжарський, Нехворощанський, Котелевський та Кобеляцький райвійськкомати включно до 1973 року.

Нагороджений Орденом Великої Вітчизняної війни, Орденом Богдана Хмельницького та багатьма іншими бойовими і ювілейними нагородами.

Із 1987 року й до цього часу був незмінним головою міської ветеранської організації. Значну роботу проводив у військово-патріотичному вихованні молоді на прикладах героїчного минулого старшого покоління.