ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКИХ ОБГОВОРЕНЬ ПРОЕКТУ «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СІЛ СУХИНІВКА та ЛІСНЕ, КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ, ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 зі змінами № 532 від 24.07.2013 року «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні», Сухинівська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення проекту «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СІЛ СУХИНІВКА ТА ЛІСНЕ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ, ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».
Проект містобудівної документації «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СІЛ СУХИНІВКА ТА ЛІСНЕ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ, ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ», розроблено на замовлення СУХИНІВСЬКОІ сільської ради Товариством з обмеженою відповідальністю “Полтава-Екосервіс” на підставі рішення шістнадцятої сесії Сухинівської сільської ради сьомого скликання від 14 липня 2017 року № 45 З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту можна ознайомитись у приміщенні Сухинівської сільської ради за адресою: с. Сухинівка, вул. Садова, 2 кожного дня, крім вихідних, у місячний термін з дня опублікування цього повідомлення та на веб-сайті Кобеляцької районної ради. Зауваження та пропозиції до проекту приймаються та розглядаються Сухинівською сільською радою і ТОВ “Полтава – Екосервіс” з 18 жовтня 2018 року по 19 листопада 2018 року. Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності” та п. 9 Порядку проведення громадських слухань щодо врегулювання громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 зі змінами № 532 від 24.07.2013 року пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил у Сухинівській сільській раді або на електронну адресу: sukhinivka@ukr.net.
Громадські слухання відбудуться 19 листопада 2018 року о 14 год. 00 хв. за адресою: село Сухинівка, вул. Огія,2 (приміщення Сухинівського СБК).
Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – спеціаліст ІІ категорії Мирошнеченко Василь Іванович.

Сільський голова          I.Б.Рябека