Відзнакою Президента України «За участь в Антитерористичній операції» нагороджені колишні учасники АТО

12 жовтня у місті Кобеляки  відбулися урочисті заходи з нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України. Вшанувати пам’ять загиблих учасників антитерористичної операції на сході України хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя пам’ятнику прийшли голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський, перший заступник голови районної державної адміністрації Жанна Шевцова, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, районний військовий комісар Сергій Ніколаєнко,  учасники бойових дій на сході України, волонтери та учні загальноосвітніх навчальних закладів району.

Продовжилися святкові заходи відкриттям районної спартакіади серед допризовної молоді закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Право підняти Державний прапор України було надано старшому офіцеру Віталію Кгаєвському та переможцю минулорічної спартакіади, учню Іванівської загальноосвітньої школи Руслану Івченку.

Зі словами вдячності та привітаннями з нагоди урочистостей до присутніх звернулися голова районної ради Володимир Кішінський, перший заступник голови районної державної адміністрації Жанна Шевцова та військовий комісар Сергій Ніколаєнко.

Володимир Кішінський, вітаючи зі святом, зазначив: «Стало доброю традицією напередодні Дня українського козацтва та Дня захисника України проводити відбірковий тур обласної спартакіади серед допризовної молоді загальноосвітніх навчальних закладів району. Відрадно, що поряд з підростаючим поколінням стоять учасники бойових дій, які захищають незалежність і суверенітет нашої держави, волонтери, які постійно підтримують та допомагають нашим військовим. Та найцінніше те, що поряд з нашими солдатами стоять їхні дружини і маленькі діти, які народилися після участі у військових діях. А це говорить про те, що життя перемагає, життя продовжується…». На завершення очільник депутатського корпусу привітав присутніх зі святом та побажав усім мирного неба над головою.

Після офіційних промов відбулася церемонія нагородження. Відзнакою Президента України «За участь в Антитерористичній операції» нагороджено: Олександра Адамова, Володимира Бибіна, Олександра Білаша, Сергія Блоху, Сергія Буйнецького, Олега Войну, Михайла Заруцького, Юрія Кішінського, Елвіна Коджаєва, Віктора Кондру, Сергія Косика, Сергія Мараховецького, Романа Маслянікова, Юрія Радченка, Романа Шолуха, Олександра Федченка, Миколу Чукланова, і Бориса Ярошенка та волонтерів: Валентину Корецьку і Тамару Бахтіярову за гуманітарну участь в антитерористичній операції.

Потому учні загальноосвітніх навчальних закладів району перейшли безпосередньо до змагань. Допризовна молодь показувала свої вміння у стройовій підготовці, метанні гранати, розбиранні автомата Калашникова і спорядженні його магазину та у стрільбі з пневматичної зброї.

За підсумками спартакіади голова районної ради Володимир Кішінський, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Коваль та військовий комісар Сергій Ніколаєнко вручили грамоти переможцям індивідуальних та загальнокомандних змагань. Найкращі результати у загальнокомандному заліку показала команда Дашківської загальноосвітньої школи, яка зайняла перше місце, друге та третє місця посіли команди Іванівської та Шенгурівської загальноосвітніх шкіл району.