ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКИХ ОБГОВОРЕНЬ ПРОЕКТУ «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СЕЛА ВАСИЛІВКА, КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ, ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 зі змінами № 532 від 24.07.2013 року «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні», Василівська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення проекту «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СЕЛА ВАСИЛІВКА КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ, ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

Проект містобудівної документації «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СЕЛА ВАСИЛІВКА КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ, ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ», розроблено на замовлення Василівської сільської ради Товариством з обмеженою відповідальністю “Полтава-Екосервіс” на підставі рішення шістнадцятої сесії Василівської сільської ради сьомого скликання від 14 лютого 2018 року № 6
З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту можна ознайомитись у приміщенні Василівської сільської ради за адресою: с. Василівка, вул. Центральна, 1б кожного дня, крім вихідних, у місячний термін з дня опублікування цього повідомлення та на веб-сайті Кобеляцької районної ради. Зауваження та пропозиції до проекту приймаються та розглядаються Василівською сільською радою і ТОВ “Полтава – Екосервіс” з 12 жовтня 2018 року по 12 листопада 2018 року. Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності” та п. 9 Порядку проведення громадських слухань щодо врегулювання громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 зі змінами № 532 від 24.07.2013 року пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил у Василівській сільській раді або на електронну адресу: vasylevka@ukr.net.

Громадські слухання відбудуться 13 листопада 2018 року о 14 год. 00 хв. за адресою: село Василівка,вул. Центральна,1б (приміщення сільської ради).

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – спеціаліст ІІ категорії (землевпорядник) Голяник Світлана Михайлівна.

Сільський голова                                                         М.В.Блискун