ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКИХ ОБГОВОРЕНЬ ПРОЕКТІВ «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СЕЛА ЛУЧКИ, КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ, ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ», «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СЕЛА ПРАВОБЕРЕЖНА СОКІЛКА, КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ, ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 зі змінами № 532 від 24.07.2013 року «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Лучківська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення проектів «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СЕЛА ЛУЧКИ, КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ, ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ», «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СЕЛА ПРАВОБЕРЕЖНА СОКІЛКА, КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ, ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

Проект містобудівної документації «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СЕЛА ЛУЧКИ, КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ, ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ», «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СЕЛА ПРАВОБЕРЕЖНА СОКІЛКА, КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ, ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» розроблено на замовлення Лучківської сільської ради Товариством з обмеженою відповідальністю “Полтава-Екосервіс” на підставі рішення двадцять пятої сесії Лучківської сільської ради сьомого скликання від 22 грудня 2017 року № 5-25/2017.

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту можна ознайомитись у приміщенні Лучківської сільської ради за адресою: с. Лучки, вул. Народна,1 кожного дня, крім вихідних, у місячний термін з дня опублікування цього повідомлення та на веб-сайті Кобеляцької районної ради.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються та розглядаються Лучківською сільською радою і ТОВ “Полтава -Екосервіс” з 10 жовтня 2018 року по 10 листопада 2018 року.

Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності” та п. 9 Порядку проведення громадських слухань щодо врегулювання громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 зі змінами № 532 від 24.07.2013 року пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил у Лучківській сільській раді або на електронну адресу: luchki-rada@ukr.net.

Громадські слухання відбудуться 11 листопада 2018 року о 14 год. 00 хв. за адресою: село Лучки, вул. Травнева,5 (приміщення сільського клубу).

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – спеціаліст по земельних питаннях Пилипенко Вадим Іванович.