Нові велосипеди для гуртківців станції юних туристів від голови районної ради Володимира Кішінського

27 вересня у Всесвітній день туризму в місті Кобеляки відбулися районні змагання з орієнтування на місцевості серед школярів “Азимутальне коло” та відкриття першості районної станції юних туристів з фігурного водіння велосипеда серед школярів району, організований Кобеляцькою станцією юних туристів.

Свою вправність в орієнтуванні та їзді на велосипеді показували учні загальноосвітніх навчальних закладів району та гуртківці станції юних туристів.

Участь у відкритті районних змагань взяли голова районної ради Володимир Кішінський, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Коваль.

З вітальним словом до присутніх звернувся очільник району, який бажав працівникам туристичної сфери вагомих здобутків, а юним туристам міцного здоров’я, завзяття, наснаги та цікавих зустрічей. Він, зокрема, зазначив, що одним із напрямків розвитку туризму на Кобеляччині є велосипедний спорт.  Тому Володимир Кішінський подарував гуртківцям нові велосипеди, а начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Коваль – солодощі.

Опісля слів вітань директор станції юних туристів Микола Шабалтій розпочав районні змагання.