Депутати погодили порядок денний чергової сесії районної ради

26 вересня голова районної ради Володимир Кішінський та заступник голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій Володимир Жуков провели спільне засідання постійних комісій та президії районної ради.

У засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Катишков, депутати районної ради: В’ячеслав Нестеренко, Ніна Ясинська, Анатолій Таранушич, Віктор Труш, Ігор Сахно, Микола Антонов, Олексій Біліченко, Віталій Біланенко, Валерій Дрига, Олег Решетило, Тетяна Коваленко та Іван Клименко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних підприємств району, представники засобів масової інформації.

Спершу бюджетна комісія розглянула питання внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік. За інформацією начальника фінансового управління райдержадміністрації Андрія Дацка проектом пропонується внести зміни до доходної та видаткової частини бюджету.

Збільшення іншої субвенції загального фонду планується отримати від сільських бюджетів у сумі 7 490,00 грн. та на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету в сумі 395 600,00 грн.

Зменшення іншої субвенції спеціального фонду, яка отримана з бюджету Озерянської сільської ради, на 200 000,00 грн.

Відповідно планується змінити видаткову частини по головних розпорядниках бюджетних коштів, а саме:

– по відділу освіти райдержадміністрації – 200 000,00 грн., за рахунок зменшення іншої субвенції Озерянської сільської ради;

– по центральній районній лікарні – 402 490,00 грн., за рахунок іншої субвенції Червоноквітівської сільської ради – 5 990,00 грн., за рахунок дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету (обласний бюджет) – 396500,00 грн.;

– сектору культури і туризму райдержадміністрації – 1 500,00 грн. за рахунок іншої субвенції Озерянської сільської ради – 1 500,00 грн.

Члени профільної постійної комісії підтримали запропонований фінансовим управлінням райдержадміністрації проект рішення.

Комісія розглянула та підтримала внесення змін до районних програм: «Територіальна оборона»; розвитку цивільного захисту Кобеляцького району; забезпечення виконання управлінням соціального захисту населення Кобеляцької райдержадміністрації делегованих йому повноважень по наданню послуг з соціальної підтримки населення; фінансової підтримки районних громадських організацій ветеранів, «дітей війни», громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; діяльності та утримання районного трудового архіву Кобеляцького району.

Також у ході засідання були розглянуті майнові питання, які стосувалися: затвердження Положення про порядок проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів культури, що перебувають у спільній власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області; безоплатної передачі майна (основних засобів та інших необоротних матеріальних активів) зі спільної власності територіальних громад Кобеляцького району у комунальну власність територіальних громад міста Кобеляки, Комендантівської, Григоро-Бригадирівської сільських рад та затвердження акту приймання-передачі майна із спільної власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області у в комунальну власність Бутенківської сільської ради (сільської об’єднаної територіальної громади) та інші питання.

Ще одним питанням, яке розглянули депутати, було затвердження списку присяжних Кобеляцького районного суду Полтавської області. Воно неодноразово розглядалося народними обранцями, але так і не було прийнято через розбіжність думок з приводу кандидатур, які були включені до його списку. Тому, заступник голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій Володимир Жуков вніс пропозицію поіменно голосувати за кожну кандидатуру. У результаті голосування з 14 запропонованих залишилось 11.

У порядку контролю депутати також заслухали інформацію голови місцевого осередку громадської організації ВФСТ «Колос» Віталія Детюка про роботу спортивного товариства «Колос» та про участь у районних та обласних спортивних змаганнях.

На завершення голова районної ради Володимир Кішінський спільно з членами президії погодили порядок денний, секретаріат та лічильну комісію двадцять п’ятої сесії сьомого скликання. Всього депутати мають розглянути дев’ятнадцять питань.