ОГОЛОШЕННЯ

12 вересня 2018 року о 10.00 годині в залі засідань Кобеляцької районної ради відбудеться засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради за участю голови райдержадміністрації та його заступників, сільських, селищного, міського голів.

Запрошуються керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, які мають відношення до питань, що будуть розглядатися та представники акредитованих засобів масової інформації.

Порядок денний засідання:
1. Про виконання Закону України «Про відходи».

2. Про проведення моніторингу земель сільськогосподарського призначення відповідно до доручення голови Полтавської обласної державної адміністрації Головка В.А.

3. Про моніторинг трудових ресурсів і прийняття рішення органами місцевого самоврядування щодо підтримки малого підприємництва.

4. Про порядок обліку дітей шкільного віку та учнів.

5. Про стан фінансування структурних підрозділів Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцький центр первинної медико-санітарної допомоги», що обслуговують сільське населення.

6. Про повноваження органів опіки та піклування при виконкомах сільських, селищної, міської рад щодо захисту прав дітей при невиконанні батьками своїх обов’язків.

7. Про порядок постановки на квартирний облік дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування і осіб з їх числа, та вирішення питання щодо забезпечення їх соціальним житлом.