Хочеш змін? Ти маєш шанс! Маєш ідею? Знайди друзів, підтримуй та втілюй у життя свій власний проект!  

7 вересня голова районної ради Володимир Кішінський, депутати районної ради Володимир Жуков та Анатолій Таранушич, голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко взяли участь в урочистостях з нагоди дня відкритих дверей «Країна творчості», який на початку навчального року традиційно проводить Кобеляцький районний будинок дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна.

Почесним гостем на святі була Андріана Миколаївна – дружина Миколи Андрійовича Касьяна, який при житті постійно опікувався даним закладом. Також розділити радість з приводу свята прийшли діти,  батьки, спонсори, представники відділу освіти райдержадміністрації, волонтери, учасники бойових дій на сході України, які колись теж були вихованцями будинку творчості, жителі міста Кобеляки.

Урочистості розпочав голова районної ради Володимир Кішінський, який зазначив, що гуртківці, вихователі будинку дитячої та юнацької творчості, представники районної ради та районної державної адміністрації мають приємну нагоду відкрити майданчик для відпочинку дітей під назвою «Країна дитячих мрій», який отримав перемогу в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області у минулому 2017 році.

  • Бюджет участі започатковано Полтавською обласною радою у 2017 році. Він є унікальним для органів місцевого самоврядування, адже Полтавська обласна рада єдина в Україні, яка вперше провела та вдало реалізувала цей проект, – зазначив очільник депутатського корпусу району.

Голова районної ради Володимир Кішінський, в першу чергу, подякував автору проекту Олені Білаш, директору будинку дитячої творчості Галині Сабадир, спонсорам та усім тим, хто долучився до його реалізації.

З вітальним словом до присутніх також звернулися голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, депутат районної ради, заступник виконавчого директора ТОВ «Добробут» Анатолій Таранушич, які привітали гуртківців з таким чудовим святом, вручили подяки учасникам реалізації проекту та солодощі дітворі.

Найприємнішим моментом для гуртківців було відкриття самого майданчика для відпочинку. Щасливі діти подякували керівникам району та передали подарунок для голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького.