Виїзна нарада депутатів районної ради на базі Кустолово-Кущівської загальноосвітньої школи

4 вересня заступник голови районної ради Оксана Гордійко спільно з головою постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту, інформаційної сфери, депутатської діяльності, регламенту, забезпечення законності і правопорядку Тетяною Коваленко, депутатами районної ради: Петром Слоквою, Ніною Ясинською та Олександром Жуком, першим заступником голови райдержадміністрації Жанною Шевцовою, начальником відділу освіти райдержадміністрації Наталією Коваль, Червоноквітівським сільським головою Людмилою Рибалко відвідали Кустолово-Кущівську загальноосвітню школу І – ІІ ступеня, яка є філіалом опорного закладу «Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Кобеляцької районної ради Полтавської області».

Проведення виїзної наради на базі даного навчального закладу було обговорено ще на двадцять четвертій позачерговій сесії районної ради, яка відбулася 29 серпня поточного року. Відділ освіти райдержадміністрації вийшов з пропозицією до депутатів районної ради розглянути на позачерговій сесії районної ради питання про реорганізацію філії «Кустолово-Кущівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» у філію «Кустолово-Кущівська початкова школа» опорного закладу «Білицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Кобеляцької районної ради Полтавської області» у зв’язку з малою наповнюваністю класів та великими фінансовими затратами на утримання даного навчального закладу.

Відповідно до нормативних документів з 01 вересня 2016 року фінансування загальноосвітніх навчальних закладів (крім закладів початкової школи, кількість дітей, у яких становить менше ніж 25 осіб, за рахунок освітньої субвенції не здійснюватиметься). За даними відділу освіти райдержадміністрації кількість учнів у вищезазначеній філії станом на 01.08.2018 року становить 22 учні. За інформацією завідувача даного навчального закладу Любові Чапали спискова чисельність школярів складає 28 чоловік. Обговорюючи дане питання думки депутатів розійшлися, тому це питання було знято на доопрацювання.

Під час виїзної наради керівник навчального закладу Любов Чапала показала депутатам районної ради класні і спортивну кімнати та їдальню. При огляді було виявлено, що кількість учнів по класах становить 28, що відповідає Прикінцевим положенням Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

Під час зустрічі також були підняті питання підвозу дітей до школи та ремонту доріг місцевого значення.