Школа місцевого самоврядування в дії

21-22 серпня 2018 року відбувся дводенний семінар «Школа місцевого самоврядування Полтавської обласної Асоціації», який був організований Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування.

Кобеляцький район представляли голова районної ради Володимир Кішінський та начальник відділу нормативно-правового, інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ради та управління майном Анатолій Кучеренко.

Учасники семінару мали змогу поспілкуватися з цікавими спікерами і доповідачами та були приємно вражені компетентністю працівників Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Протягом двох днів представники органів місцевого самоврядування дізнавалися про новації сучасної української школи та чим вона відрізняється від традиційної. Тож семінар був насиченим різними інтерактивними технологіями, які є зараз пріоритетними у сучасній українській школі.

Окремою темою навчання було обговорення концепції Нової української школи.

У рамках семінару була також можливість поспілкуватися з одним з основних експертів реформи децентралізації Юрієм Ганущаком.

Відрадно, що активними учасниками семінару були Володимир Кішінський та Анатолій Кучеренко, які будуть застосовувати набуті знання на практиці, доносячи до учнів шкіл Кобеляцького району знання про місцеве самоврядування.