Інформує Управління Держпраці у Полтавській області

Легалізація робочих місць та соціальний захист

Соціальна захищеність кожного працюючого громадянина – це перш за все легалізація робочих місць та заробітної плати.
За останні роки в Україні набуло великої популярності нелегальне працевлаштування. Причини, в основному, очевидні. Адже така ситуація із працевлаштуванням влаштовує і роботодавця, якому не потрібно сплачувати податки, мати зайвий клопіт із оформленням працівника, і робітника, який, нібито, отримує більше грошей «у конверті» та ще й користується різного виду соціальними пільгами наприклад у вигляді субсидії на комунальні послуги та допомоги малозабезпеченим сім’ям. Але це пільги сьогоднішнього дня та відсутність майбутнього як для себе так і для держави.

Легалізація робочих місць передбачає зменшення кількості осіб, які збагачуються за рахунок інших, та збільшення надходжень до бюджету коштів, які приховуються від держави. Тому важливо, щоб не тільки роботодавець був зацікавлений легально працевлаштовувати своїх працівників, а і самі працівники дбали про своє майбутнє.

В останні роки до законодавчих актів внесені відповідні зміни, які посилили відповідальність роботодавців за порушення вимог трудового законодавства в частині використання нелегальної праці, так за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків передбачено штраф у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Недопущення до проведення перевірки з питань фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків, – у стократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення;
Вказані штрафи накладаються центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Легалізація зайнятості населення та відмова від виплати зарплати «в конвертах» дозволить: зняти соціальну напругу та отримати громадянам реальну соціальну підтримку.

Шановні роботодавці. Пропонуємо негайно зареєструвати належним чином трудові відносини зі своїми найманими працівниками. У випадку ігнорування даної пропозиції контролюючі органи будуть вимушені застосовувати всі заходи впливу за порушення вимог законодавства з праці.

Головний державний інспектор
Управління Держпраці у Полтавській області
Білогуб А.Ф.