Відбулося пленарне засідання двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання

20 червня відбулась двадцять третя сесія Кобеляцької районної ради сьомого скликання, яку провів голова ради Володимир Кішінський.

Участь у роботі засідання взяли помічник-консультант народного депутата України Олега Кулініча Анатолій Шкарбан, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, її заступники Жанна Шевцова і Володимир Катишков, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних установ району, сільські голови, представники засобів масової інформації та громадськості.

Перед початком роботи керівники району вручили Почесні грамоти Кобеляцької районної ради та районної державної адміністрації до ювілейних дат депутату районної ради Ігорю Проценку, директору районного трудового архіву Кобеляцького району Валентині Кириченко, членам громадської організації «Кобеляцьке земляцтво» Миколі Дмитренку, Володимиру Заїці, члену громадської організації «Ветеранська дружба» Петру Вакуленку та Подяку службі охорони РЛП “Нижньоворсклянський” за успішне проведення двомісячника охорони рибних запасів “Нерест-2018”.

Під час формування проекту порядку денного пленарного засідання голова районної ради Володимир Кішінський повідомив, що на спільному засіданні постійних комісій та президії районної ради було підтримано клопотання головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Любові Коломієць про те, щоб додатково включити до порядку денного питання про списання автомобіля швидкої допомоги Придніпрянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, переданого для потреб військових. Окрім того, було отримано лист від Кобеляцького райвійськкомату, в якому він звертається з проханням надати свої пропозиції щодо визначення подальшої долі ще двох автомобілів, які також були передані до військових частин. Володимир Кішінський пояснив, що на даний момент мова про списання автомобілів не йде, потрібно визначитися чи повернути дані автомобілі назад без грошової компенсації, чи передати їх для потреб військової частини. Тому запропонував розглянути дане питання в «Різному».

Депутат районної ради Микола Антонов вніс до порядку денного депутатський запит до служби безпеки України, прокуратури та поліції стосовно причин проведення обшуку в домогосподарстві волонтера Світлани Сергійко та про заслуховування на наступній черговій сесії районної ради заслухати інформації керівників правоохоронних органів про результати діяльність цих установ на території району.

Депутати підтримали запропоновані пропозиції та затвердили порядок денний сесії в цілому.

Без обговорень депутати підтримали питання: «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року» та «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік». Прийняли Програму поповнення місцевого матеріального резерву Кобеляцького району, внесли зміни до діючих районних програм та затвердили перелік платних послуг, які надаюся адміністрацією регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський».

Також прийнято рішення, які стосуються функціонування галузей освіти, культури та медицини.

Депутати внесли зміни до Регламенту Кобеляцької районної ради сьомого скликання та підтримали ініціативу Президента України Петра Порошенка, Верховної Ради України, єпископату Православних Церков України щодо надання Вселенським Патріархом Варфоломієм Томосу про створення єдиної помісної Православної Церкви в Україні.

У «Різному» депутати обговорили питання подальшої долі трьох автомобілів та вирішили залишити їх за військовим частинами, про що буде надана відповідь райвійськкомату.

Загалом порядок денний сесії налічував двадцять три питання, з яких по двадцяти двох було прийнято відповідні рішення. Не прийнятим залишилося питання «Про затвердження списку присяжних Кобеляцького районного суду Полтавської області».