Гуртківці Кобеляцької станції юних туристів прокладуть водний маршрут у рамках реалізації проекту зеленого туризму на Кобеляччині

Цьогоріч Кобеляцькою районною радою спільно зі Світлогірською, Комендантівською, Григоро-Бригадирівською, Лучківською та Лебединською сільськими радами реалізовується проект по розвитку зеленого туризму, який минулого року отримав перемогу на обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області.

У рамках реалізації даного проекту голова районної ради Володимир Кішінський звернувся до Кобеляцької районної станції юних туристів, яка є профільним навчальним закладом, і в якому вихованці мають право на здобуття позашкільної освіти з туристсько-краєзнавчого профілю та екскурсійної справи, щоб вони надали методичну і практичну допомогу у розробленні різноманітних туристичних маршрутів на території Кобеляцького району.

Одним із перспективних видів туризму, який можна запропонувати гостям та жителям району, є водний туризм, адже майже по всій території району протікає річка Ворскла. Саме прокладанням водного туристичного маршруту, який пролягатиме від міста Кобеляки до території еколого-просвітницького центру регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський», і будуть займатися гуртківці Кобеляцької станції юних туристів на чолі з їх керівником Олександром Лілою.

Подорож розпочалася 20 червня в місті Кобеляки, триватиме три дні і завершиться 22 червня в селі Лучки.

Провести дітей у похід прийшли голова районної ради Володимир Кішінський та його заступник Оксана Гордійко. Після підготовчих робіт та збирання водного обладнання гуртківцями Володимир Кішінський побажав їм вдалої подорожі, приємних вражень та здобуття нових розрядів з водного туризму.