Сформовано проект порядку денного двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання

15 червня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій; аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування; промислової політики, підприємництва, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства; охорони здоров’я та соціального захисту населення і президії районної ради.

У ньому взяли участь депутати районної ради: Володимир Жуков, Ніна Ясинська, В’ячеслав Нестеренко, Анатолій Таранушич, Валерій Дрига, Микола Єгоренко, Віталій Біланенко, Петро Слоква, Іван Клименко, Роман Киценко, Володимир Щербина, Володимир Білоусько, Олексій Біліченко, голова районної ради Володимир Кішінський, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, перший заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова, заступник голови райдержадміністрації Володимир Катишков, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних підприємств району, працівники виконавчого апарату районної ради та представники засобів масової інформації.

Спершу депутати заслухали інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Андрія Дацка щодо затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року. В ньому пропонується затвердити кошти з урахуванням офіційних трансфертів по доходах у сумі 144 132 631 грн. та по видатках у сумі 150 405 770 грн.

Під час обговорення питання «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік» голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко запропонувала виділити кошти на співфінансування обласних програм із залишку коштів районного бюджету, а саме: 35 800 тис.грн. – на встановлення бойлерів з питною водою для двох музичних шкіл; 52 200 тис.грн. – на придбання комп’ютерної техніки для відділу освіти райдержадміністрації та 194 тис.грн. – на ремонт огорожі футбольного міні-майданчика зі штучним покриттям, що знаходиться у місті Кобеляки.

Окрім того, Андрій Дацко повідомив, що зміни до показників районного бюджету на 2018 рік вносяться за рахунок передачі коштів з державного, обласного, сільських, селищного та міського бюджетів, всього на суму 14,3 млн.грн. Найбільша сума з них надійде з державного бюджету та буде спрямована на соціальний захист населення.

Після обговорення члени постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій підтримали проекти рішень «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року» та «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік» з доповненнями, запропонованими головою райдержадміністрації.

Відповідно до порядку денного засідання депутати обговорили та підтримали проект районної Програми поповнення місцевого матеріального резерву Кобеляцького району на 2018-2022 роки, внесли зміни до діючих програм: забезпечення виконання управлінням соціального захисту населення Кобеляцької районної державної адміністрації делегованих йому Кобеляцькою районною радою повноважень по наданню послуг з соціальної підтримки населення; Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції та фінансової підтримки регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський».

Детально було вивчено та узгоджено питання затвердження переліку платних послуг, які надаються адміністрацією регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський».

У ході засідання також були підтримані питання: «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти та інклюзивно-ресурсного центру Кобеляцької районної ради Полтавської області», «Про затвердження Умов проведення конкурсу на визначення опорних закладів серед закладів загальної середньої освіти району, засновником яких є Кобеляцька районна рада»; «Про створення комунальної установи «Кобеляцький інклюзивно-ресурсний центр» Кобеляцької районної ради Полтавської області» та «Про реалізацію рішення двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання від 11.04.2018 № 5 «Про реорганізацію Комунального закладу «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кобеляцької районної ради Полтавської області».

Під час засідання головний лікар Комунального закладу «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Любов Коломієць звернулася з проханням до депутатів районної ради підтримати її клопотання щодо списання з балансу Придніпрянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини автомобіля швидкої допомоги, який у 2014 році був переданий у 8-му ОАСР. Рекомендовано додатково включити дане питання до проекту порядку денного чергової сесії районної ради сьомого скликання.

Окрім того, члени постійних комісій розглянули ряд майнових питань, які стосувалися затвердження акту приймання-передачі закладів культури та майна із спільної власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області у комунальну власність Бутенківської сільської ради (сільської об’єднаної територіальної громади) та внесення змін до базової мережі закладів культури районного рівня Кобеляцького району Полтавської області.

На завершення голова районної ради Володимир Кішінський ознайомив членів президії з переліком питань, які пропонується розглянути на двадцять третій сесії районної ради сьомого скликання. Загалом президія погодила проект порядку денного пленарного засідання, узгодила секретаріат і лічильну комісію.