Робочий візит голови Кобеляцької районної ради

14 червня голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський разом зі своїм заступником Оксаною Гордійко, начальником відділу нормативно-правового, інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ради та управління майном (координатором проектів та інвестиційних програм) Анатолієм Кучеренком з робочим візитом відвідали Світлогірську сільську раду.

Головним завданням зустрічі було створення на території парку села Світлогірське зони відпочинку, до складу якої ввійдуть альтанка та оглядовий майданчик з виходом на безкраї простори водного плеса. Адже саме там річка Ворскла впадає у Дніпро. Окрім того, це місце має також історичне значення. Тут у 1709 році під час Північної війни зі шведами загинули козаки та мешканці села Переволочної.

Ідея створення зони відпочинку на історичному місці належить уродженцю села Світлогірське, краєзнавцю Миколі Бугрименку та колишньому учневі Світлорігської школи, начальнику відділу нормативно-правового, інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ради та управління майном Анатолію Кучеренку. Підтримали їх ідею Світлогірський сільський голова Тамара Гординська та голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський. До речі, Світлогірська громада виділила 50 тис. грн. для облаштування прилеглої території. Не залишаться осторонь Кобеляцька районна та Полтавська обласна ради, які також виділять кошти на проведення будівельних робіт.

Реалізація даного об’єкту входить до спільного проекту «Покращення привабливості Кобеляцького краю шляхом розвитку сільського туризму», який виграли в 2017 році Кобеляцька районна, Світлогірська, Комендантівська, Григоро-Бригадирівська, Лучківської та Лебединська сільські ради в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області. Головним його завданням є створення належних умов для туристичної діяльності, розширення контингенту відвідувачів Кобеляцького району з різних куточків не лише Полтавщини, а й всієї України.

По завершенню зустрічі Володимир Кішінський спільно з Тамарою Гординською узгодили план подальших дій по будівництву місця відпочинку.

У ході робочого візиту Володимир Кішінський та Оксана Гордійко також відвідали історичний музей Світлогірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Антона Петровича Біленка, де оглянули історичні експонати.