Розпочалася підготовка до чергової сесії Кобеляцької районної ради

13 червня під головуванням Тетяни Коваленко відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту, інформаційної сфери, депутатської діяльності, регламенту, забезпечення законності і правопорядку. У засіданні взяли участь голова районної ради Володимир Кішінський, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, депутати районної ради: Ігор Сахно, Віктор Горденко, Микола Антонов, перший заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та працівники виконавчого апарату районної ради.

Члени профільної постійної комісії розглянули та підтримали внесення змін до районної Програми «Територіальна оборона», яка прийнята рішенням двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання від 11 квітня 2018 року, внесення змін до Регламенту Кобеляцької районної ради сьомого скликання та ініціативу Президента України Петра Порошенка, Верховної Ради України, єпископату Православних Церков України щодо надання Вселенським Патріархом Варфоломієм Томосу про Автокефалію Православної Церкви в Україні та визнання її незалежною.

Також депутати підтримали ініціативу Білицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 про встановлення на фасаді приміщення навчального закладу меморіальної дошки випускнику 2000 року Месечі Сергію Олександровичу, який у липні 2016 року героїчно загинув, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України. Кошти на встановлення пам’ятної дошки зібрані учнями під час шкільного ярмарку.

Наступними питаннями порядку денного засідання були освітянські. Депутати підтримали припинення діяльності філії «Дрижиногреблянська загальноосвітня школа І ступеня імені Георгія Степановича Писаренка» опорного закладу «Бутенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ю.П.Дольд-Михайлика Кобеляцької районної ради Полтавської області» у зв’язку із відсутністю контингенту учнів. Погодили створення Дрижиногреблянського закладу дошкільної освіти «Малятко» Кобеляцької районної ради Полтавської області, який розміщений в приміщенні Дрижиногреблянської ЗОШ та розрахований на 16 місць.

Окрім того, депутати підтримали затвердження положень про філії опорних закладів району та про створення комунальної установи «Кобеляцький інклюзивно-ресурсний центр» Кобеляцької районної ради Полтавської області. Метою його створення є забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження. Створення та діяльність цього центру сприятиме забезпеченню дітям з особливими освітніми потребами необхідної психолого-педагогічної підтримки.

У ході засідання комісія також заслухала інформацію головного лікаря Комунального закладу «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Любов Коломієць про реалізацію рішення двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання від 11 квітня 2018 року про реорганізацію даного лікувального закладу у некомерційне підприємство.

Цього дня депутати повторно розглянули питання про затвердження списку присяжних Кобеляцького районного суду Полтавської області. Всі питання комісія рекомендувала внести до порядку денного двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання.