Оголошення

Голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський видав розпорядження про скликання двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 20 червня 2018 року о 10-00 у залі засідань районної ради (м. Кобеляки, вул. Шевченка, 15/27).

На розгляд сесії внесені питання:
1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року.
2. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.
3. Про затвердження Програми поповнення місцевого матеріального резерву Кобеляцького району на 2018-2022 роки.
4. Про внесення змін до районної Програми «Територіальна оборона» на 2018-2020 роки.
5. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання управлінням соціального захисту населення Кобеляцької райдержадміністрації делегованих йому повноважень по наданню послуг з соціальної підтримки населення на 2018 рік.
6. Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013 – 2020 роки.
7. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» на 2016 – 2020 роки
8. Про затвердження передавального акту Кобеляцького закладу «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги».
9. Про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки на фасаді приміщення опорного закладу «Білицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Кобеляцької районної ради Полтавської області» Месечі Сергію Олександровичу.
10. Про реалізацію рішення двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання від 11.04. 2018. № 5 «Про реорганізацію Комунального закладу «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом перетворення у Кобеляцьке некомерційне підприємство «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кобеляцької районної ради Полтавської області».
11. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Кобеляцької районної ради Полтавської області.
12. Про затвердження Умов проведення конкурсу на визначення опорного навчального закладу серед закладів загальної середньої освіти Кобеляцького району
13. Про створення комунальної установи «Кобеляцький інклюзивно-ресурсний центр» Кобеляцької районної ради Полтавської області.
14. Про затвердження положень про філії опорних закладів Кобеляцького району у новій редакції.
15. Про припинення діяльності філії Дрижиногреблянська загальноосвітня школа І ступеня імені Георгія Степановича Писаренка опорного закладу «Бутенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ю.П.Дольд-Михайлика Кобеляцької районної ради Полтавської області».
16. Про створення Дрижиногреблянського закладу дошкільної освіти «Малятко» Кобеляцької районної ради Полтавської області.
17. Про затвердження акту приймання-передачі закладів культури та майна із спільної власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області у комунальну власність Бутенківської сільської ради (сільської об’єднаної територіальної громади)
18. Про внесення змін до базової мережі закладів культури районного рівня Кобеляцького району Полтавської області.
19. Про затвердження списку присяжних Кобеляцького районного суду Полтавської області.
20. Про затвердження переліку платних послуг на ціни на них, що надаються адміністрацією регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» у новій редакції.
21. Про внесення змін до Регламенту Кобеляцької районної ради сьомого скликання.
22. Про підтримку ініціативи Президента України Петра Порошенка, Верховної Ради України, єпископату  Православних Церков України щодо  надання  Вселенським Патріархом Варфоломієм Томосу про Автокефалію Православної Церкви в Україні.
23. Різне.

На сесію запросити: голову райдержадміністрації та його заступників, депутатів Полтавської обласної ради від Кобеляцького району, керівників правоохоронних органів, сільських, селищного, міського голів, керівників управлінь і відділів райдержадміністрації, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, представників акредитованих засобів масової інформації.