Микола Терещенко очолив раду Кобеляцької районної організації ветеранів

7 червня в залі засідань районної ради відбувся пленум ради Кобеляцької районної організації ветеранів, в якому взяли участь голова районної ради Володимир Кішінський, голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, голова ради Полтавської обласної організації ветеранів Віктор Тесля, голови первинних ветеранських організацій району, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації.

У ході засідання присутні підтримали заяву голови ради районної організації ветеранів Григорія Кіяна про складання його повноважень за станом здоров’я. За пропозицією президії ветеранської організації очільники первинних ветеранських організацій шляхом голосування обрали Миколу Терещенка на посаду голови ради Кобеляцької районної організації ветеранів.

Голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, голова районної ради Володимир Кішінський подякували Григорію Кіяну за проведену ним роботу та привітали новопризначеного керівника. У свою чергу, голова ради Полтавської обласної організації ветеранів Віктор Тесля вручив Григорію Кіяну обласну Подяку.

Наступне питання порядку денного стосувалося підготовки до відзначення 75-ї річниці визволення міста Кобеляки та Кобеляцького району від фашистських загарбників. Зі своїми планами з цього приводу поділився новообраний голова районної ветеранської організації Микола Терещенко, який зазначив, що буде створено Координаційний штаб, який розробить план заходів з цього питання. Окрім того, буде проведено Всеукраїнську Естафету Пам’яті «Слава визволителям України», яка охопить територію всієї України. У її рамках з 20 по 25 вересня 2018 року буде проведено обласну естафету, в якій візьме участь і Кобеляцький район. Метою проведення даного заходу є вшанування пам’яті про подвиг старшого покоління людей, які брали участь у Другій світовій війні 1939-1945 років.

По завершенню пленуму начальник управління соціального захисту населення Зоя Петренко та заступник начальника Кобеляцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області Валентина Ященко надали роз’яснення щодо змін у пенсійному законодавстві та соціальному захисті.