Відзначено переможців обласних олімпіад

31 травня в залі засідань районної ради відбулося районне свято вшанування обдарованої учнівської молоді «Засвіти свою зірку – 2018».

Відзначити найкращих учнів, які стали переможцями обласних олімпіад з базових дисциплін, інтелектуальних конкурсів, талановитих вчителів Кобеляцького району прийшли голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський, виконуюча обов’язки голови районної державної адміністрації Жанна Шевцова, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Наталія Коваль, батьки та учнівська молодь.

У вітальному слові голова районної ради Володимир Кішінський сказав: «Інтелект це – капітал, який, я впевнений, ви надійно вкладете у майбутньому та примножите його новими знаннями і досягненнями. Бажаю вам, щоб у подальшому ваші знання принесли вам не лише матеріальні блага, а й відчуття, що ви потрібні нашій державі. Дуже добре, що у нас є талановиті діти і це дає нам надію, що у майбутньому ми побудуємо нову європейську державу».

Керівники району також вручили грамоти відділу освіти Кобеляцької районної державної адміністрації та грошові винагороди переможцям обласних предметних олімпіад та конкурсів.

Окрім відзначення талановитих дітей відзнаку «За відданість справі» було вручено класному керівнику 9-А класу Кобеляцького навчально-виховного комплексу № 1, учителю української мови та літератури Уткіній Лесі Анатоліївні.

На завершення святково заходу керівники району висловили слова вдячності педагогам-наставникам та батькам, діти яких здобули високі знання, тим, хто своєю працею, розумом, творчими здобутками приніс славу школі та підняв престиж Кобеляцького району. Юним же талантам вони побажали постійно підвищувати рейтинг рідної школи, району та найголовніше – не зупинятися на досягнутому.

У ході районного свята присутні також мали можливість отримати задоволення від музичних творів, які їм подарували юні талановиті співаки.