Виконавчий апарат Кобеляцької районної ради відвідав обласне свято народної творчості «Решетилівська весна 2018»

19 травня, на запрошення колег із Решетилівської районної ради, працівники виконавчого апарату Кобеляцької районної ради на чолі з головою районної ради Володимиром  Кішінським та його заступником Оксаною Гордійко взяли участь в обласному святі народної творчості «Решетилівська весна 2018». Даний захід проводиться за підтримки голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького, за сприяння Полтавської обласної державної адміністрації, Решетилівської райдержадміністрації, районної та міської рад.

Делегацію зустрічали голови Решетилівської районної ради Сергій Колотій та райдержадміністрації Роман Перепелиця.

Кобелячани мали можливість взяти участь в урочистій ході вишиванок, послухати виступи самодіяльних колективів, оглянути виставки-продажі майстрів декоративно-прикладного мистецтва та хлібобулочних виробів не лише Полтавщини, а й України.

У ході святкування гостям були запропоновані різноманітні розваги, конкурси та майстер-класи.

Заходи програми обласного свята народної творчості «Решетилівська весна 2018» розраховані на три дні. Представники різних вікових категорій матимуть можливість отримати насолоду від побаченого, адже програма насичена та цікава.

У рамках зустрічі керівники двох районів обговорили можливі варіанти розроблення туристичних маршрутів між Кобеляцьким та Решетилівським районами. Нагадаємо, що 11 травня під час семінару-практикуму з питань активізації туризму та місцевого економічного розвитку на засадах міжмуніципального співробітництва, який відбувся на Кобеляччині під егідою Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, був підписаний Меморандум про створення туристичного кластеру, до якого долучилися представники 16 громад Кобеляцького, Новосанжарського, Решетилівського та Козельщинського районів.

Колектив Кобеляцької районної ради висловлює вдячність організаторам свята та особисто голові Решетилівської районної ради Сергію Колотію, голові райдержадміністрації Роману Перепелиці за запрошення відвідати справжнє свято народної творчості.