Оголошення для міського, селищного та сільських голів

23 травня 2018 року о 10-й годині в залі засідань районної ради відбудеться засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.
На засідання вносяться питання:
1. Про програми гуманного поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин.
2. Про вирішення виконкомами органів місцевого самоврядування питання позачергового забезпечення соціальним житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку.
3. Про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів».
4. Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329» Про внесення змін до деяких постанов КМУ та визнання такою, що втратила чинність постанови КМУ від 28.12.2016 № 1022» в частині своєчасного надання житлових субсидій, перепризначення житлових субсидій окремим категоріям громадян на підставі рішень районних комісій.
5. Про упорядкування документів Національного архівного фонду та передачі їх на зберігання до архівного сектору райдержадміністрації відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
6. Про хід призову громадян району на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань весною 2018 року.
7. Про хід призову на військову службу за контрактом у ІІ кварталі 2018 року.
Ніколаєнко Сергій Миколайович
8. Дотація на молодняк ВРХ в особистих селянських господарствах.
9. Про застосування засобів захисту рослин в період догляду за рослинами та боротьби з бур’янами.
10. Про хід підготовки до проведення оздоровчої кампанії влітку 2018 року.