Кобелячани відзначили День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8-9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людства, скоєних у ці роки.

8 травня на Алеї Слави, що у місті Кобеляки, відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення Дня пам’яті і примирення та 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні 1941-1945 років.

Цього дня голова районної ради Володимир Кішінський, голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, учасники проведення антитерористичної операції, волонтери, учнівська молодь та жителі міста Кобеляки згадали великий подвиг, мужність, патріотизм, незламну волю, самопожертву та гуманізм тодішнього покоління, яке вистояло у смертельній боротьбі з нацизмом.

 

Присутні хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу «вічного вогню» вшанували всіх, хто пройшов палаючі стежки Другої світової війни та зумів довести, що українці сильна нація, яка вистоїть перед будь-якими випробуваннями тих, хто працював на заводах, фабриках та в полі, допомагаючи приблизити перемогу. Тих, хто у теперішній час відстоює територіальну цілісність нашої держави.

На завершення заходу артисти районного центру культури і дозвілля виконали пісню «Я не хочу війни», а діти запустили в небо голубів Миру.