32-і роковини аварії на Чорнобильській атомній електростанції

26 квітня, у 32-і роковини аварії на Чорнобильській атомній електростанції, відбувся мітинг-реквієм вшанування пам’яті героїв-ліквідаторів, які віддали життя у боротьбі з наслідками аварії на четвертому енергоблоці ЧАЕС.

Участь у заході взяли голова районної ради Володимир Кішінський, голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, ліквідатори аварії на ЧАЕС, громадськість та представники засобів масової інформації.

Керівники району подякували учасникам ліквідації аварії за те, що вони, не шкодуючи власного здоров’я і навіть життя, прийняли двобій з радіаційним лихом, врятувавши світ від жахливих наслідків некерованої ядерної енергії та радіаційного забруднення.

Звертаючись до ліквідаторів катастрофи, Володимир Кішінський від імені депутатського корпусу висловив найглибшу вдячність за їхній подвиг, за врятовані життя мільйонів людей.

Від імені «чорнобильців» виступив заступник голови Кобеляцького районного громадсько-добровільного товариства «Союз-Чорнобиль» Микола Павлюк.

Насамкінець, пам’ять ліквідаторів, яких уже немає серед живих, вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля».