Розвиток сільського зеленого туризму – невід’ємна складова створення позитивного образу України

17-18 квітня начальник відділу нормативно-правового, інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ради та управління майном (координатор проектів та інвестиційних програм) Анатолій Кучеренко взяв участь у короткостроковому навчальному курсі на тему «Розвиток сільського зеленого туризму – невід’ємна складова створення позитивного образу України», який був проведений Полтавським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Про розвиток сільського зеленого туризму як невід’ємної складової комплексного соціально-економічного розвитку територій представників органів місцевого самоврядування інформувала директор департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації Валентина Вождаєнко.

Власниця зеленої садиби «Лялина світлиця», доктор наук, голова Опішнянського осередку майстрів народної творчості, краєзнавець, історик та етнограф Олена Щербань поділилася власним досвідом щодо розвитку сільського зеленого туризму та основами організації гостинної садиби.

Також посадові особи місцевого самоврядування мали змогу ознайомитися з вимогами до ведення діяльності з сільського зеленого туризму, послугами, які можуть надаватися туристам, створенням обслуговуючих кооперативів та кластерів зеленого туризму.

У рамках заходу було проведено практичні заняття, підведено підсумки та вручено сертифікати про підвищення кваліфікації.