Узгоджено питання порядку денного двадцять другої сесії районної ради

10 квітня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій; з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту, інформаційної сфери, депутатської діяльності, регламенту, забезпечення законності і правопорядку та президії районної ради.

У ньому взяли участь депутати районної ради: Володимир Дрига, Олександр Ткаченко, Ніна Ясинська, Володимир Жуков, В’ячеслав Нестеренко, Анатолій Таранушич, Тетяна Коваленко, Микола Антонов, Ігор Сахно та Валерій Дрига, голова районної ради Володимир Кішінський, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, перший заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова, заступник голови райдержадміністрації Володимир Катишков, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних підприємств району, працівники виконавчого апарату районної ради та представники засобів масової інформації.

Відповідно до порядку денного спільного засідання депутати заслухали та підтримали звіти голови райдержадміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Кобеляцького району за 2017 рік,  директорів комунальних підприємств району: районного трудового архіву Кобеляцького району та «Кобеляцького бюро технічної інвентаризації» про діяльність підприємств за 2017 рік.

У ході засідання також були підтримані питання: «Про реорганізацію Комунального закладу «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кобеляцької районної ради Полтавської області» та «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік».

Комісії розглянули та підтримали майнові питання, які стосуються надання дозволу районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на укладення договору позички приміщення спільної власності територіальних громад Кобеляцького району та внесення змін до складу комісії по прийманню-передачі закладів культури та їх майна зі спільної власності територіальних громад Кобеляцького району у комунальну власність Бутенківської сільської ради (сільської об’єднаної територіальної громади).

Відповідно до порядку денного депутати обговорили та підтримали проект районної Програми «Територіальна оборона», внесли зміни до районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей і затвердили Положення про порядок формування та затвердження списку присяжних Кобеляцького районного суду Полтавської області.

 

Бурхливо обговорювалися питання затвердження списку присяжних Кобеляцького районного суду Полтавської області та внесення змін до Регламенту Кобеляцької районної ради сьомого скликання. У підсумку  розгляду комісії рекомендували зняти їх з порядку денного двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання.

Узгоджуючи проект порядку денного пленарного засідання, голова районної ради Володимир Кішінський повідомив, що комісією з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування рекомендовано доопрацювати проект районної комплексної Програми гуманного поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у Кобеляцькому районі на 2018 – 2022 роки. Окрім того, за проханням керівника Кобеляцької місцевої прокуратури Лариси Коби питання «Про інформацію керівника Кобеляцької місцевої прокуратури про результати діяльності прокуратури на території Кобеляцького району» переноситься на наступну сесію. Зауважив, що  додатково вноситься питання «Про депутатський запит депутата Кобеляцької районної ради Щербини Володимира Антоновича».

Погоджуючи проект порядку денного чергової сесії районної ради, депутати запропонували додатково включити питання «Про звернення депутатів Кобеляцької районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Генеральної прокуратури України» щодо дій правоохоронних органів у справі крадіжок на території Бутенківської сільської ради.

Загалом проект порядку денного двадцять другої сесії районної ради налічує вісімнадцять питань.