Кобелячани вшанували пам’ять найвидатнішої людини – Миколи Касьяна

10 квітня в Центрі мануальної терапії ім. Академіка М.А. Касьяна жителі та гості міста Кобеляки вшанували пам’ять Народного лікаря, почесного академіка Української стоматологічної та Санк-Петербурзької медичних академій, почесного доктора медицини Італії, Почесного громадянина Кобеляцького району та міста Кобеляки – Миколи Андрійовича Касьяна, якому цього дня виповнилося б 81 рік.

Участь у заходах взяли голова районної ради Володимир Кішінський, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, рідні Миколи Андрійовича та громадськість міста.

У рамках заходу присутні теплими словами згадали Великого лікаря, видатну людину, поета та художника. Місцеві співаки, поети та читці виконали твори написані Миколою Касьяном. Також звучали твори місцевих авторів, які були присвячені – Миколі Андрійовичу.

Цього дня, слова вітань лунали і на адресу сина Миколи Касьяна – Яна, який в один день з батьком, відзначає свій День народження. Щирі слова подяки були висловлені берегині музею та сімейного гнізда – дружині , Андріані Миколаївні.

Окрім того, присутні мали можливість відвідати музей та оглянути експозиції. Про цікаві моменти із життя Миколи Андрійовича під час екскурсії розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Кобеляцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Олеся Гончара Таміла Шара-Махно.

Насамкінець, присутні вшанували пам’ять Народного цілителя хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя його пам’ятника.