Учасники районного семінару розглядали питання національно-патріотичного виховання молоді у загальноосвітніх закладах Кобеляцького району

3 квітня голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський взяв участь у семінарі вчителів предмету «Захист Вітчизни» загальноосвітніх закладів району, яке провів відділ освіти Кобеляцької райдержадміністрації спільно з методичним кабінетом.

Про стан роботи з національно-патріотичного виховання та військово-фізичної підготовки у закладах загальної середньої освіти Кобеляцького району присутніх інформував методист районного методичного кабінету Ігор Жорняк.

Окрім того, учасники семінару обговорили план заходів «Програми реалізації Концепції допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді Кобеляцького району на 2016-2020 роки».

Також було узгоджено питання підготовки до проведення військово-польових занять з предмету «Захист Вітчизни» та районного фіналу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

По закінченню заходу учасники семінару підвели підсумки та намітили плани на майбутнє.

Насамкінець, голова районної ради Володимир Кішінський подякував відділу освіти райдержадміністрації, методичному кабінету та викладачам предмету «Захист Вітчизни» за їх злагоджену роботу по національно-патріотичному вихованню підростаючого покоління Кобеляцького району.