Оголошення для депутатів районної ради

Голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський видав розпорядження про скликання двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 11 квітня 2018 року о 10-00 у залі засідань районної ради (м. Кобеляки, вул. Шевченка, 15/27).

На розгляд сесії внесені питання:
1. Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Кобеляцького району за 2017 рік.
2. Про звіт головного лікаря Кобеляцької центральної районної лікарні про фінансово-господарську діяльність за 2017 рік.
3. Про звіт директора районного трудового архіву Кобеляцького району про діяльність установи за 2017 рік.
4. Про звіт директора комунального підприємства «Кобеляцьке бюро технічної інвентаризації» про діяльність підприємства за 2017 рік.
5. Про інформацію керівника Кобеляцької місцевої прокуратури про результати діяльності прокуратури на території Кобеляцького району.
6. Про реорганізацію Комунального закладу «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кобеляцької районної ради Полтавської області.
7. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.
8. Про внесення змін до Регламенту Кобеляцької районної ради сьомого скликання.
9. Про затвердження районної Програми зайнятості населення на 2018 рік.
10. Про затвердження Програми розвитку малого підприємництва в Кобеляцькому районі на 2018 – 2020 роки.
11. Про затвердження районної Програми «Територіальна оборона» на 2018 – 2020 роки.
12. Про затвердження районної комплексної програми гуманного поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у Кобеляцькому районі на 2018 – 2022 роки.
13. Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013 – 2020 роки.
14. Про внесення змін до районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 – 2019 роки.
15. Про затвердження Положення про порядок формування та затвердження списку присяжних Кобеляцького районного суду Полтавської області.
16. Про затвердження списку присяжних Кобеляцького районного суду Полтавської області.
17. Про внесення змін до базової мережі закладів культури районного рівня Кобеляцького району Полтавської області.
18. Про затвердження акту приймання-передачі закладів культури та майна із спільної власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області у комунальну власність Бутенківської сільської ради (сільської об’єднаної територіальної громади).
19. Про надання дозволу районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на укладення договору позички приміщення спільної власності територіальних громад Кобеляцького району (с. Світлогірське, вул. Шкільна, 1а) прийомній сім’ї Костенка Михайла Михайловича та Костенко Лілії Володимирівни.
20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, кадастровий номер 5321880400:00:003:0117, площею 2,3061 га ріллі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована в адміністративних межах Бродщинської сільської ради (за межами населених пунктів) Кобеляцького району Полтавської області.
21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, кадастровий номер 5321881700:00:004:0114, площею 7,0176 га ріллі для ведення фермерського господарства, яка розташована в адміністративних межах Дашківської сільської ради (за межами населених пунктів) Кобеляцького району Полтавської області
22. Різне.

На сесію запросити: голову райдержадміністрації та його заступників, депутатів Полтавської обласної ради від Кобеляцького району, керівників правоохоронних органів, сільських, селищного, міського голів, керівників управлінь і відділів райдержадміністрації, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, представників акредитованих засобів масової інформації.