Навчалися представники районних рад

21 березня 2018 року голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський взяв участь у фаховій майстерні на тему «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: освіта», яка була організована у рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Програма навчань передбачала обговорення таких проблемних питань, як «Зміна освітньої філософії в умовах децентралізації» та «Освітні округи та опорні школи, як засіб секторальної реформи», з яких присутніх інформував модератор навчання Андрій Мазак.

Також учасники заходу мали змогу проаналізувати нормативно-правову базу на предмет практичного застосування законів та підзаконних актів, що стосуються освітньої галузі. Фахова майстерня проводилася в інтерактивній формі, де учасники після презентації тем, мали змогу поставити питання модератору, подискутувати та обмінятися враженнями.

Участь у навчанні взяли представники районних та Полтавської обласної рад.