Пленарне засідання двадцять першої сесії районної ради

21 лютого голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський провів пленарне засідання двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання, у якій взяли участь 32 депутата із 34.

На сесії були присутні голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, помічник народного депутата України О. Кулініча Анатолій Шкарбан, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Катишков, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації та установ, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, працівники виконавчого апарату районної ради, представники засобів масової інформації.

На початку роботи пленарного засідання депутати обрали секретаріат, лічильну комісію та сформували порядок денний сесії.

Відповідно до порядку денного сесія без обговорення підтримала проект рішення «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік».

Розглядаючи наступне бюджетне питання, «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік», постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів, цін, управлінню майном та інвестицій була внесена пропозиція додатково виділити з районного бюджету кошти на утримання регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський». Більшістю голосів депутати підтримали рішення «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік» зі змінами.

З метою розв’язання найважливіших проблем розвитку району та окремих галузей сесія підтримала внесення змін до діючих районних програм: соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції; розвитку освітньої галузі Кобеляцького району «Опікуємося освітою»; відпочинку та оздоровлення дітей; розвитку та підтримки аграрного комплексу Кобеляцького району за пріоритетними напрямками та фінансової підтримки регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський».

Також були підтримані районні програми:

забезпечення виконання заходів з підготовки, організації та проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Кобеляцького району та забезпечення виконання управлінням соціального захисту населення Кобеляцької районної державної адміністрації делегованих йому Кобеляцькою районною радою повноважень по наданню послуг з соціальної підтримки населення.

Сесія прийняла ряд майнових питань, зокрема, надала погодження на передачу в оренду об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району та погодила продовження контракту з головним лікарем Комунального закладу «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Коломієць Л.А. та інші питання.

З усіх питань, які розглядалися на двадцять першій сесії районної ради, були прийняті відповідні рішення.