Кобелячани вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого біля пам’ятника Тарасу Шевченку, що у місті Кобеляки, зібрались голова районної ради Володимир Кішінський, голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради та райдержадміністрації щоб вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до експозиції «Пам’ятаємо Героїв Майдану».

У рамках вшанування Дня Героїв Небесної Сотні цього дня у школах району пройдуть тематичні лінійки, лінійки-реквієми та години спілкування: «Герої нашого часу», «Небесна Сотня воїнів Майдану», «Хочем жити без війни!», «Ми в серці маєм те, що не вмирає», а у центральній районній бібліотеці за участю учнівської молоді та громадськості відбудеться вечір політичної свідомості «А Сотня відлетіла в небеса».

Нагадаємо, що День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, який відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Пам’ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.