Питання розвитку освіти на контролі у депутатів районної ради

19 лютого під головуванням Ігоря Сахна відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту, інформаційної сфери, депутатської діяльності, регламенту, забезпечення законності і правопорядку. У засіданні взяли участь голова районної ради Володимир Кішінський, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, депутати районної ради: Віктор Горденко, Олександр Жук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, представники засобів масової інформації.

Комісія розглянула та підтримала проекти рішень «Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Кобеляцького району «Опікуємося освітою» на 2017 – 2020 роки», «Про внесення змін до районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 – 2019 роки» та «Про план роботи районної на 2018 рік».

Члени профільної комісії підтримали подання Білицької селищної та Іванівської сільської рад і погодили кандидатури Василенка Олександра Васильовича – академіка Української Академії Наук, старшого наукового співробітника, кандидата технічних наук, доктора філософії, генерал-лейтенанта, уродженця села Іванівка та Пухи Станіслава Семеновича – голови ветеранської ради селища Білики на присвоєння їм звання «Почесний громадянин Кобеляцького району Полтавської області».

У ході засідання депутати також розглянули листи щодо виділення коштів на виконання районної Програми розвитку фізичної культури у Кобеляцькому районі та книговидання, відповідно до яких комісія прийняла рекомендації.