Підведено підсумки бюджету участі Полтавської області 2017 року

15 лютого у Полтавській обласній раді відбувся Перший регіональний Форум «Бюджет участі Полтавської області: здобутки та нові виклики», в якому взяли участь керівники органів місцевого самоврядування Полтавської області, переможці, учасники бюджету участі Полтавської області 2017 року, представники засобів масової інформації.

До складу делегації Кобеляцького району ввійшли заступник голови районної ради Оксана Гордійко, начальник відділу нормативно-правового, інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ради та управління майном (координатор проектів та інвестиційних програм) Анатолій Кучеренко, Канавський сільський голова Сергій Гнатенко, Василівський сільський голова Микола Блискун, Сухинівський сільський голова Ігор Рябека, Дашківський сільський голова Олександр Калантиря, секретар виконкому та секретар Кобеляцької міської ради Зоя Масич і Юлія Телятник, переможці проекту бюджету участі Артем Письмак, Олена Білаш та Олена Білокінь. Очолив делегацію голова районної ради Володимир Кішінський.

Відкриваючи Форум, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький презентував результати бюджету участі Полтавської області 2017 року та нагородив переможців і учасників проекту пам’ятними подарунками та сертифікатами.

У рамках заходу відбулося урочисте підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво між Полтавською обласною радою та Фондом Східна Європа. Від обласної ради документ підписав Олександр Біленький, від Фонду Східної Європи – Віктор Лях.

У форматі «Світового кафе», за участю провідних менеджерів та експертів проектів, відбулася робота над помилками та були окреслені плани на майбутнє.

На завершення Олександр Біленький подякував всім активним та небайдужим жителям Полтавської області, які взяли участь у проекті.

Довідково:

Всього до Полтавської обласної ради було подано 217 проектів, з яких – 189 відповідали вимогам Положення і були допущені до електронного та паперового голосування. За ці проекти, під час онлайн та офлайн голосування, яке тривало з  14 по 30 вересня, проголосували 54 539 осіб. Переможцями стали 42 проекти з 15 районів (27 проектів – від сільських рад, 8 – від ОТГ, 7 – від селищ, 3 – від жителів міст районного значення). Найбільш активними були жителі Решетилівського (21 поданий проект) та Гадяцького районів (20 поданих проектів). Для реалізації проектів-переможців у 2018 році з обласного бюджету буде виділено 2 мільйони гривень.