Інформає Кременчуцька ОДПІ

ПОДАТКОВА МІЛІЦІЯ КРЕМЕНЧУКА НАПРАВИЛА ДО СУДУ СПРАВУ ПО КОНВЕРТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРУ
Співробітниками податкової міліції Кременчуцької ОДПІ направлено до суду обвинувальний акт по організованому злочинному групуванню (ОЗГ), члени якого надавали підприємствам реального сектора економіки послуги зі штучного формування податкового кредиту з ПДВ та витрат з податку на прибуток і незаконної конвертації безготівкових коштів в готівку.
Загальний оборот конвертаційного центру склав близько 70 млн.гривень. Для прикриття незаконної діяльності було створено низку суб’єктів господарювання, на розрахункові рахунки яких підприємства – вигодонабувачі перераховували безготівкові кошти за нібито поставку товарів, виконання робіт. Надалі ці кошти фігуранти отримували в банківських установах, після чого передавали замовникам, за винятком винагороди в сумі 10-12 відсотків від знятої суми. При цьому в бухгалтерському та податковому обліку підконтрольних транзитних і фіктивних підприємств відображалася зміна номенклатури товару.
Правоохоронцями встановлено організатора і учасників схеми. Між прокуратурою і підозрюваними укладено угоди про визнання вини. Матеріали справи передані до суду.

Кременчуцька ОДПІ Головного управління
ДФС у Полтавській області