Оголошення для депутатів

Голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський видав розпорядження про скликання двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 21 лютого 2018 року о 10-00 у залі засідань районної ради (м. Кобеляки, вул. Шевченка, 15/27).

На розгляд  сесії внесені питання:
1. Про продовження контракту з головним лікарем Комунального закладу «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Коломієць Л.А.
2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Кобеляцького району за 2017 рік.
3. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.
4. Про затвердження Програми забезпечення виконання заходів з підготовки, організації та проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Кобеляцького району на 2018 – 2020 роки.
5. Про затвердження Програми фінансової підтримки управління соціального захисту населення Кобеляцької районної державної адміністрації на 2018 рік.
6. Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013 – 2020 роки.
7. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Кобеляцького району «Опікуємося освітою» на 2017 – 2020 роки.
8. Про внесення змін до районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 – 2019 роки .
9. Про внесення змін до районної Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Кобеляцького району за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.
10. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» на 2016 – 2020 роки.
11. Про план роботи районної ради на 2018 рік.
12. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Кобеляцького району Полтавської області».
13. Про надання погодження на передачу в оренду об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району, який перебуває на балансі Кобеляцької центральної районної лікарні (частина даху терапевтичного відділення № 3 Кобеляцької центральної районної лікарні).
14. Про надання погодження сектору культури і туризму Кобеляцької районної державної адміністрації на передачу в оренду об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району (частини приміщень).
15. Про затвердження розпорядження голови районної ради.
16. Про надання згоди редакції Кобеляцької районної газети «Колос» на проведення реалізації майна, що підлягає приватизації шляхом продажу на аукціоні (транспортний засіб).
17. Про передачу закладів культури із спільної власності територіальних громад Кобеляцького району у комунальну власність Бутенківської сільської ради (сільської об’єднаної територіальної громади).
18. Про внесення змін до рішення тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 21.02.2017 № 22 «Про надання погодження сектору культури і туризму Кобеляцької районної державної адміністрації на передачу в оренду об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району (частини приміщень)».
19. Різне.

На сесію запросити: голову райдержадміністрації та його заступників, депутатів Полтавської обласної ради від Кобеляцького району, керівників правоохоронних органів, сільських, селищного, міського голів, керівників управлінь і відділів райдержадміністрації, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, представників акредитованих засобів масової інформації.