Спільне засідання постійних комісій

Узгоджено питання на позачергову сесію районної ради

13 червня 2017 року голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський провів спільне засідання постійних комісій та президії районної ради.

В обговоренні питань порядку денного взяли участь депутати профільних постійних комісій, виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Жанна Шевцова, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Катишков, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних установ району, представники акредитованих засобів масової інформації.

Насамперед депутати ознайомилися з інформацією начальника фінансового управління райдержадміністрації Андрія Дацка щодо виконання районного бюджету за І квартал 2017 року. Доповідач запропонував депутатам затвердити звіт по доходах у сумі 118 835 418 грн. та по видатках у сумі 124 417 223 грн.

Окрім того, Андрій Іванович детально ознайомив присутніх з проектом рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік». Даним проектом передбачено збільшення субвенції зі спеціального фонду обласного бюджету на фінансування природоохоронних заходів у сумі 835 тис. грн. Кошти в сумі 500 тис. грн пропонується спрямувати Білицькій селищній раді для КП «Старт» на реконструкцію системи водовідведення та каналізаційної насосної системи в смт. Білики, 315 тис. грн – Кобеляцькій районній раді для РЛП «Нижньоворсклянський» на матеріально-технічне забезпечення природоохоронних та рекреаційних заходів на території парку та 20 тис. грн. – регіональному ландшафтному парку «Нижньоворсклянський» на реалізацію проекту організації території природоохоронної установи.

Кошти іншої субвенції від сільських бюджетів пропонується спрямувати: відділу освіти райдержадміністрації в сумі 370 тис. грн. за рахунок субвенції Сухинівської, Комендантівської сільських рад; КЗ «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» в сумі 166 997 грн. за рахунок субвенції Підгорянської, Марківської, Озерянської, Комендантівської сільських рад та сектору культури і туризму райдержадміністрації в сумі 212 740 грн. за рахунок субвенції Підгорянської та Сухинівської сільських рад.

Члени профільних постійних комісій підтримали внесення змін до районних Програм: відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 – 2019 роки; діяльності та утримання районного трудового архіву Кобеляцького району на 2015 – 2017 роки; фінансової підтримки регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» на 2016 – 2020 роки. Підтримали внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 20.04.2017 № 8 «Про перейменування, реорганізацію загальноосвітніх навчальних закладів Кобеляцького району Полтавської області та створення філій опорного закладу «Бутенківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів імені Ю.П. Дольд-Михайлика Кобеляцької районної ради Полтавської області».

Також депутати погодили затвердження розпоряджень голови районної ради та технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Комендантівської та Лебединської сільських рад.

Окрім того, на засіданні були розглянуті листи, які надійшли на ім’я голови районної ради. На ті питання, які не потребували додаткового вивчення, одразу були надані рекомендації. Питання про виділення додаткових кімнат для персоналу екстреної медичної допомоги та первинної ланки медицини активно обговорювалося як депутатами, так і керівниками лікувальних закладів. Після чого було вирішено оглянути приміщення Кобеляцької центральної районної лікарні. Для прийняття остаточного рішення депутати постійних комісій районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій вирішили найближчим часом повторно повернутися до розгляду даного питання.

У ході засідання депутати додатково запропонували внести до проекту порядку денного питання про відкриття на базі Кобеляцької центральної районної лікарні хоспісного відділення. Загалом до проекту порядку денного позачергової сесії внесено шістнадцять питань. На завершення засідання президія районної ради погодила секретаріат, лічильну комісію та регламент роботи пленарного засідання.