робочі органи ради

7 грудня під головуванням Валерія Дриги відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування.

У роботі комісії взяли участь голова районної ради Володимир Кішінський,  заступник голови райдержадміністрації Володимир Катишков, виконуючий обов'язки начальника відділу Держгеокадастру у Кобеляцькому районі Юрій Калюжний, Червоноквітівський сільський голова Людмила Рибалко, голови фракцій у районній раді Віталій Біланенко та Олександр Ткаченко.

Першим питанням депутати розглянули вибори заступника голови постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування та її секретаря. За пропозицією Валерія Дриги більшістю голосів заступником голови постійної комісії обрано Івана Лещенка, секретарем комісії – Віталія Біланенка.

Потому депутати розглянули  питання щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 64,2882 га, наданої в оренду гр. Слокві Петру Івановичу для ведення фермерського господарства на території Червоноквітівської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області. Проект рішення по ньому комісія одноголосно вирішила внести на розгляд другого пленарного засідання другої сесії районної ради.

Цього ж дня під головуванням Тетяни Коваленко відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту, інформаційної сфери, депутатської діяльності, регламенту, забезпечення законності і правопорядку за участю голови районної ради Володимира Кішінського та його заступника Оксани Гордійко. На його початку депутати розглянули питання про вибори заступника голови постійної комісії та її секретаря. Одноголосно заступником голови комісії обрано Ігоря Сахна, секретарем комісії – Віктора Горденка.

Слідом депутати обговорили проект рішення «Про погодження на призначення Дзюби Вікторії Іванівни директором Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області». Його комісія рекомендувала внести на розгляд сесії районної ради.

Насамкінець засідання, члени постійної комісії обговорили питання, які буде доцільно внести в план роботи на 2016 рік, та розподілили депутатів за напрямками роботи постійної комісії.

 

Цього ж дня під головуванням Володимира Дриги відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій за участю голови районної ради Володимира Кішінського, його заступника Оксани Гордійко, голови райдержадміністрації Таміли Шевченко та головних розпорядників бюджетних коштів.

Першим питанням депутати розглянули вибори заступника голови постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій та її секретаря. У підсумку голосування секретарем комісії обрано В’ячеслава Нестеренка, кандидатура заступника голови комісії залишилася не узгоджена.

 

Потому начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Дацко проінформував присутніх по питаннях «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року» та «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік». Обговоривши проект розподілу коштів від перевиконання доходної частини загального фонду районного бюджету за 11 місяців, та заслухавши керівників галузевих управлінь, депутати внесли на розгляд сесії дані питання.

Також члени постійної комісії розглянули питання про надання погодження на призначення Дзюби Вікторії Іванівни директором  Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області, про затвердження ліквідаційного балансу Чорбівської ЗОШ І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області, про надання погодження на передачу в оренду об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району, які перебувають на балансі Кобеляцької центральної районної лікарні. Проекти рішень по них депутати одноголосно рекомендували внести на розгляд сесії районної ради.

Цього ж дня під головуванням Дмитра Омеляненка відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення. У роботі комісії взяли участь голова районної ради Володимир Кішінський, голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, головний лікар Кобеляцької центральної районної лікарні Володимир Казирод, голови фракцій у районній раді Віталій Біланенко та Анатолій Ткаченко.

Першим було розглянуто питання про вибори заступника голови постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення та її секретаря. Депутати одноголосно підтримали пропозицію Дмитра Омеляненка обрати заступником голови комісії Олексія Біліченка, секретарем комісії – Володимира Сису.

Далі депутати розглянули заяву головного лікаря Кобеляцької ЦРЛ Володимира Казирода щодо призначення його на умовах контракту головним лікарем. За його словами, терміновість розгляду даного питання зумовлена закінченням 17.03.2016 року терміну ліцензії на придбання, зберігання, знищення, використання наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів, що тягне за собою неможливість надання невідкладної допомоги хворим. Після обговорення даного питання члени постійної комісії рекомендували внести його на розгляд сесії районної ради.