Еколого-просвітницький ценрт

НА КОБЕЛЯЧЧИНІ ВІДКРИЛИ  НОВИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Позашкільна освіта Кобеляцького району поповнилася ще одним закладом. На базі Світлогірської  ЗОШ відкрився філіал Полтавського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді,  який являє собою координаційний центр інформаційно-методичної, природоохоронної, дослідницько-експериментальної роботи вчителів та учнів шкіл і позашкільних закладів району. Цього дня у школі панувала  надзвичайно святкова атмосфера. Участь у заході взяли: голова райдержадміністрації А.Таранушич, сільський голова Т.Гординська, директор Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді В.Бєднін, заступник директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації С.Горбаньова, начальник відділу освіти райдержадміністрації Н.Коваль.

Нові соціальні ініціативи Президента України В.Ф.Януковича “Діти – майбутнє України” спрямовані на всебічний розвиток   кожної особистості, аби в майбутньому дитина змогла реалізуватися в суспільстві та знайти своє покликання.  Відкриття подібних  закладів дає  гарну можливість прищепити у дітей любов  до природи, навчити їх природоохоронних знань, та виховати  екологічно грамотне молоде покоління, зазначив А.Таранушич, вітаючи учасників свята.

Довідково. Світлогірська  школа  одна з найбільших в районі , яка першою долучилася до відкриття фітобарів.  Невипадково, що філіал відкрито саме у цьому навчальному закладі, адже село  розташоване на території наймальовничішого  ландшафту в районі.В еколого-натуралістичному центрі  будуть діяти такі напрямки діяльності, як модернізація високоефективного навчально-виховного процесу; виховання національної свідомості та громадянської позиції вихованців (учнів, слухачів); впровадження елементів професійної освіти в роботі творчих учнівських об’єднань; створення умов для інтелектуального, духовного, фізичного розвитку вихованців (учнів, слухачів).