Cвято

Кобеляцькому бюро технічної інвентаризації десять років

Кожен із нас час від часу стикається із необхідністю переоформлення правовстановлюючих документів на своє нерухоме майно і традиційно вважає це неабиякою проблемою. Ще б пак, адже для того, щоб провести інвентаризацію об’єктів нерухомості у зв’язку з переплануванням, добудовою, капітальним ремонтом чи реконструкцією, потрібно годинами відстояти у довгих чергах та заплатити немалі гроші.

Кобелячанам пощастило, адже на теренах району працює комунальне підприємство «Кобеляцьке бюро технічної інвентаризації», яке створено рішенням сесії Кобеляцької районної ради ще в далекому 2006 році.

Чимало зусиль для його відкриття доклали колишні керівники району Володимир Жуков, Олег Решетило та заступник голови ради Микола Жук. Підтримав цю ідею і Анатолій Шкарбан, тодішній депутат Полтавської обласної ради. Директором новоствореного підприємства була призначена Ніна Ясинська, яка безпосередньо займалася оформленням правовстановлюючих документів та іншими організаційними питаннями.

З 10 жовтня 2007 року підприємство здійснює на території Кобеляцького району діяльність з технічної інвентаризації, оформлення прав власності і реєстрації таких прав на об’єкти нерухомого майна. З метою організації та впорядкування державного обліку, інвентаризації нерухомого майна на території Кобеляцького району комунальним підприємством «Кобеляцьке бюро технічної інвентаризації» розроблено структуру управління та штатний розпис працівників установи, згідно якого їх кількість складає 7 штатних одиниць. Засновником підприємства є Кобеляцька районна рада.

Всі десять років БТІ ефективно працює на теренах району, розширює перелік послуг, покращує ефективність роботи, наповнює бюджет району. Звісно, на ефективність діяльності підприємства впливає і суттєва підтримка з боку влади. Це не значний період роботи, тому хотілося б побажати трудовому колективу не зупинятися на досягнутому та крокувати далі, завоювуючи довіру жителів не лише Кобеляцького району.