Звернення до Голови Ради директорів агропромислового холдингу „БЕЗРК – Белгранкорм” п.Орлова

Голові Ради директорів агропромислового

холдингу „БЕЗРК – Белгранкорм”

Орлову О.В.

Шановний Олександре Вікторовичу!

Ми, депутати Кобеляцької районної ради, вважаємо своїм правом і обов’язком висловити обурення і протест у зв’язку з агресивними діями російського політичного керівництва та збройних сил, спрямованих проти суверенної України, на порушення її територіальної цілісності. Такі дії можуть принести трагічні наслідки не тільки Україні, а й Росії.

Рішенням десятої сесії Кобеляцької районної ради шостого скликання від 29 листопада 2011 року № 10 Вам присвоєно звання "Почесний громадянин Кобеляцького району Полтавської області".

Ваше підприємство є одним із найбільших інвесторів в нашому районі.

У зв’язку з вищесказаним, просимо Вас висловити свою громадянську позицію і донести її до керівництва Вашої держави щодо дій в Криму та наступної можливої анексії українських територій.

Вважаємо, що тільки шляхом переговорів з бажанням почути один одного, можливо досягти єдиної мети українського та російського народів – жити в державах, де поважаються права та свободи кожної людини, незалежно від національності, мови і віросповідання.

Свою долю Україна вправі вирішувати сама. Ми за єдину, цілісну і самодостатню Україну. І нашим головним завданням є збереження миру.