Зустріч з учнівською молоддю

Зустріч голови районної ради з гуртківцями Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства

8 червня 2017 року голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський зустрівся з гуртківцями Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Сім вихованців гуртка «Екологічне виховання» на чолі з Євгенієм Копильцем протягом кількох днів з краєзнавчою експедицією подорожуватимуть Кобеляцьким краєм. У планах експедиції відвідати шкільні музеї Кобеляцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Олеся Гончара, навчально-виховного комплексу №1 та пройти туристичними стежками по території регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський».

Під час зустрічі голова районної ради Володимир Кішінський ознайомив школярів з проектом «Створення еколого-натуралістичного парку як експериментально-дослідницького центру з метою розробки інноваційної моделі освіти та забезпечення умов реалізації екологічного туризму в Кобеляцькому районі». Володимир Іванович наголосив, що даний проект був поданий Кобеляцькою районною радою у 2016 році на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області і має бути реалізований до кінця 2017 року за рахунок співфінансування з обласного та районного бюджетів. Голова районної ради також ознайомив дітей з першочерговими завданнями, які стоять перед адміністрацією парку та планами на майбутнє. Окрім того, очільник району наглядно показав мапу Кобеляцького району та ознайомив молодь з новими туристичними маршрутами, які планується започаткувати найближчим часом.

До розмови з учнівською молоддю долучився начальник відділу нормативно-правового, інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ради та управління майном (координатор проектів та інвестиційних програм) Анатолій Кучеренко, який безпосередньо брав участь у написанні даного проекту. Анатолій Іванович наголосив, що регіональний ландшафтний парк «Нижньоворсклянський» є природоохоронною, рекреаційною, культурно-освітньою, науково-дослідною установою, яку створено з метою збереження, відтворення і ефективного використання природних комплексів і об’єктів, які мають особливу природоохоронну цінність. Окрім того, він коротко розповів історію створення парку та звернув увагу на особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність РЛП «Нижньоворсклянський».

На завершення зустрічі очільник району ознайомив молодь з роботою електронної системи голосування, яка працює у районній раді. Відтак, юні гуртківці змогли випробувати себе на посаді депутатів. Задоволені зустріччю діти щиро подякували Володимиру Івановичу та Анатолію Івановичу за цікаву та змістовну зустріч.