Зустріч з народним депутатом України

Зустріч народного депутата з виборцями.

 31 жовтня в Кобеляцькому районному будинку культури та дозвілля відбулася зустріч народного депутата України, члена Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Лелюка Олексія Володимировича з жителями Кобеляцького району.

У зустрічі взяли участь голова районної державної адміністрації Анатолій Таранушич, голова районної ради Юрій Тагадюк, депутат Полтавської обласної ради Петро Маник, міський голова Олександр Ісип, начальники управлінь, відділів та установ району, представники органів місцевого самоврядування, громадськість та молодь міста.

Спочатку слово мав Олексій Володимирович, який сказав, що Кобеляцький район є найбільшим у Карлівському виборчому окрузі, то і добрих справ тут зроблено більше, ніж у інших районах. За минулий рік до громадської приймальні надійшло 350 звернень з різних питань і наша команда вміло їх вирішувала. Зараз складна економічна ситуація у державі, але ми намагаємося вирішувати проблеми наших виборців. Найголовніша проблема – це боротьба з бідністю і ми намагаємося допомагати бідним та малозахищеним верствам населення. Також Олексій Лелюк подякував виборцям за довіру та підтримку на виборах, пообіцяв і надалі надавати допомогу у вирішенні нагальних проблем жителів Кобеляцького району.

Далі слово мали представники різних сфер діяльності – працівники освіти, охорони здоров’я, ветерани та молодь.

В першу чергу, вони дякували народному депутату України за добрі справи, які він робив протягом своєї депутатської діяльності, а це газифікація населених пунктів району, капітальні ремонти: мосту через річку Ворскла, дошкільного закладу у місті Кобеляки, спортивного залу у селі Вільховатка, майданчика зі штучним покриттям у селищі Білики, придбання опалювальних котлів для власників багатоквартирних будинків,  будівництво водогонів, ремонти у загальноосвітніх школах та лікувальних закладах району, підтримка ветеранських організацій, талановитої молоді, проведення спортивних змагань та багато іншого.

Значну допомогу відчули жителі Кобеляцького району під час стихійного лиха, яке відбулося влітку 2012 року в селі Чапаєве та у вересні цього року у місті Кобеляки, коли Олексій Лелюк, єдиний з народних депутатів, надав фінансову підтримку для ліквідації наслідків.

По закінченню зустрічі голова районної державної адміністрації, депутат районної ради Анатолій Таранушич подякував Олексію Володимирову за підтримку своїх виборців та наголосив на подальшій співпраці по втіленню у життя нових планів та задумів.