Засідання 28 сесії районної ради

01 квітня голова Кобеляцької районної ради Василь Мирошнеченко провів пленарне засідання двадцять восьмої сесії районної ради шостого скликання.

У роботі засідання взяли участь: депутат Полтавської обласної ради Анатолій Шкарбан, виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Микола Шабалтій, заступник голови райдержадміністрації Валерій Буряк, керівники силових структур району, структурних підрозділів райдержадміністрації, питання яких внесено до проекту порядку денного пленарного засідання, міський, селищний, сільські голови та представники акредитованих засобів масової інформації.

На розгляд пленарного засідання було внесено ряд важливих для громади питань.

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2013 рік та внесення змін до рішення про районний бюджет на 2014 рік доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Дацко.

Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території району за ІІ півріччя 2013 року доповідав прокурор Кобеляцького району Вадим Кохно.

Про стан боротьби із злочинністю, охорону громадського порядку та результати діяльності на території району за ІІ півріччя 2013 року інформував заступник начальника Кобеляцького РВ УМВС України в Полтавській області Юрій Стеценко.

Виконуюча обов’язки директора комунального закладу "Кобеляцьке бюро технічної інвентаризації" Ніна Ясинська прозвітувалась про роботу підприємства за 2013 рік.

Далі депутати розглянули ряд майнових питань, внесли зміни до районної Програми охорони довкілля та раціонального природокористування, затвердили новий склад президії районної ради, доручили голові районної ради Василю Мирошнеченку бути повноважним представником Української асоціації місцевих та регіональних влад та розглянули ряд інших питань.

Одноголосно було прийнято рішення про присвоєння звання Почесний громадянин Кобеляцького району Полтавської області  медичній сестрі денного стаціонару Кобеляцької центральної районної лікарні Ірині Бабич, яка надавала медичну допомогу постраждалим на Майдані у м. Київ.

Депутати затвердили Регламент роботи районної ради у новій редакції, який попередньо був розглянутий на засіданні постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, регламенту, забезпечення законності і правопорядку.

Активну участь у обговоренні питань порядку денного взяли депутати районної ради: Микола Антонов, Володимир Білоусько, Анатолій Таранушич, Володимир Струк, Володимир Жуков, Микола Жук, Дмитро Омеляненко та депутат Полтавської обласної ради Анатолій Шкарбан.По всіх питаннях були прийняті відповідні рішення.