Відкрито новий дошкільний заклад

Повноцінне щасливе дитинство

Турбота про дітей, їх здорове і щасливе майбутнє є одним з пріоритетних напрямків розвитку дошкільної освіти Кобеляцького району. Саме тому, 18 листопада у Кобеляцькому навчально-виховному комплексі № 1 було урочисто відкрито змішану дошкільну групу на 25 місць для дітлахів віком від 3 до 5 років.

Відкриття групи для малечі стало можливим в результаті спільних зусиль голови районної ради Василя Мирошнеченка, голови райдержадміністрації Івана Тернового, начальника відділу освіти Наталії Коваль, батьків юних вихованців та місцевих приватних підприємців.

Ремонт приміщень закладу, оснащення спальної та ігрової кімнат було здійснено за сприяння директора ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктора Лотоуса, генерального директора ТОВ АФ «Добробут» Олександра Коваленко, місцевих приватних підприємців на чолі з Тетяною Ніколаєнко та батьків юних вихованців.

Педагогічний, технічний і обслуговуючий колектив на чолі з директором навчального закладу Яковом Постольником активно долучились до проведення ремонтних робіт. У ході реконструкції приміщення створено необхідні умови для навчання та відпочинку малюків.

Для батьків маленьких дітей відкриття дошкільної групи – справжнє щастя. За останні роки намітилась позитивна тенденція щодо розширення мережі дошкільних закладів. Тож не дивно, що їх відкриття стає справжнім святом для батьків, вихователів і вихованців.

Сьогодні малеча отримала право на повноцінне щасливе дитинство. Саме у цих стінах у них з'являться друзі, з якими буде цікаво спілкуватися, і вихователі, які допоможуть дітям пізнати цей світ.

Робота з дітьми дуже відповідальна і вимагає від педагогів багато сил, терпіння, пильності і уважності, а головне – любові. Кожну дитину потрібно розуміти і сприймати такою, якою вона є. У закладі є все необхідне сучасне ігрове та технологічне обладнання, нові іграшки, меблі. Світлі та затишні кімнати, ігровий майданчик мають забезпечити належні умови для здобуття дітьми якісної дошкільної освіти.

З нагоди свята керівники району вручили спонсорам грамоти за надання благодійної допомоги зі створення належних умов для організації життєдіяльності дітей дошкільного віку та подарували дітям DVD-плейер.

На завершення свята малечі та гостям було запропоновано святкову програму за участю учнів навчально-виховного комплексу, а опісля казкові герої пригощали малят солодощами.