Урок патріотизму

Урок патріотизму для дітей

4 лютого в приміщенні Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за участю Іванівського сільського голови Володимира Демченка відбувся урочистий захід з нагоди вшанування випускників школи – учасників бойових дій на сході України.

Урочистий захід відкрила директор школи Вікторія Дзюба, яка у вступному слові подякувала захисникам України, закликала учнів школи бути гідними спадкоємцями бойової слави.

Іванівський сільський голова Володимир Демченко вручив відзнаку «Учасника АТО» та спільні подяки Кобеляцької районної ради і районної державної адміністрації Івану Василенку, Юрію Кішінському та Юрію Федоренку.

У свою чергу учні загальноосвітньої школи привітали воїнів квітами та концертними номерами.

По закінченню урочистої частини Юрій Кішінський запросив своїх колишніх учнів, а тепер бойових побратимів, на відкритий урок з предмету «Захист Вітчизни» по темі: «Збройні Сили України на сучасному етапі».

Метою проведення уроку було виховання любові до рідної землі, батька й матері, близьких та рідних людей, традицій і звичаїв українського народу, почуття патріотизму, та найголовніше – виховання національної свідомості, почуття гідності за свою державу, свій народ.

Учням 10-11 класів було цікаво слухати про особливості бойових дій в умовах АТО та про взаємодію різних видів Збройних Сил. Під час уроку діти перейнялися почуттям вдячності воїнам, які допомогли сформувати їм активну громадянську позицію єдиної, цілісної Української держави.