Урочистості

День місцевого самоврядування – це подія, що не лише яскраво підтверджує активну участь широких мас населення в управлінні державою, високу роль самоврядності як найдемократичнішої, наймасовішої форми управління в суспільстві, а й возвеличує чесну й самовіддану працю сільських, селищних, міських голів, депутатів і працівників виконавчих апаратів місцевих рад.

4 грудня з нагоди святкування Дня працівників місцевого самоврядування у районному будинку культури та дозвілля відбулися урочисті заходи та святковий концерт.

Участь у заході взяли депутати рад різних рівнів, посадові особи органів місцевого самоврядування, керівники державних установ, організацій району та представники громадськості.

Голова районної ради Володимир Кішінський привітав із професійним святом всіх, хто покликаний високим довір’ям людей чесно і віддано служити громаді, хто своєю працею і професіоналізмом допомагає вирішувати повсякденні проблеми територіальних громад, служить інтересам кожної людини, рідного краю. Наголосив, що ради не повинні перетворюватися на клуби за політичними та партійними інтересами, і зобов’язані прагматично працювати на інтереси людей, забезпечуючи пріоритетний розвиток відповідних населених пунктів і територій. Закликав депутатів різних рівнів зосередити свою увагу на забезпеченні та організації життєдіяльності територіальних громад.

Опісля, з вітальними словами до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, голова ради Кобеляцької районної громадської організації ветеранів органів місцевого самоврядування та державної служби «Ветеранська дружба» Раїса Бобошко.

Далі керівники району виконали приємну місію нагородили почесними грамотами ветеранів та кращих представників органів місцевого самоврядування всіх рівнів району.

Після офіційної частини артисти районного центру культури і дозвілля, будинку дитячої та юнацької творчості подарували присутнім змістовну концертну програму.